Jsem prý ženský pohlavní orgán?

30. dubna 2018 v 0:40 | Johana
První máj lásky čas.
Dnes mi můj manžel na romantické procházce, u stolu v kavárně sdělil ničehonic, že se "tvářím jako" píča" a vypadám jako pí...a".
Říkal mi to opakovaně celé odpoledne, protože měl jeden ze svých záchvatů zla- tzv. běsy.
Proč se mi tentokrát tak dotklo, když jsem na jeho vulgarismy a jiné věci zvyklá až osmnáct let?
Zvyknout se na to nedá. Ale i kdyby to bylo cokoli jiného - i facka- nebude to tak zraňující, protože se snažím už osmnáct let svému manželovi líbit. Mám to asi z mládí, kdy jsem získala vždy víc jako hezká než jako sebe si vážící.
Můj manžel byl pro mě princ. Sama ho z něj nelogicky udělala. A často mi mi říkal , že mi to sluší, koupil mi čas od času spontánní pozornost ( kabelku, čokoládu, noční košilku), viděla jsem, že mě má rád a že se mu líbím. Postupně to ustávalo, aniž jsem si toho všimla. Ze vztahu bylo přátelství s přátelským objetím 2 x denně. Žádné něžné dotyky, pohlazení,žádné pozornosti,žádné. Varovný signál? Možná..
Až dubnová perda mezi oči mi trochu rozsvítila v kebuli,
" Ty jo Johy, vždyť on na tebe úplně kašle jako na ženu, proč tě to tak překvapuje?" Prostě jsi pro něj hezká asi jako "píča", i když muži ji většinou mají rádi, takže proč je to vlastně nadávka? Nebyl to řeba kompliment? Něco na způsob pohádkové odpovědi " tatínku mám tě ráda jako sůl", za který Maruška také nesklidila ovace? Ale můj bývalý muž "píči "rád nemá, nic mu neříkají a používá ono slůvko pouze jako hanlivé. Kdekdo je p...a. Hlavně ty, které se mu nelíbí, v práci má Andulky a Monči a Simči a Vendulky. Jen ty ,co nemá rád nazývá tím kouzelným slůvkem. Jako pravý muž.

Takže jsem tedy v kategorii pí..a.

Jsem tedy "pí..a" , vypadám tak a tím to končí i pro mě.
Čumím jako "píča", chovám se jako píča", to všechno už znám. Staré běsy se jen stupňují.
Odpoledne krásného nedělního dne končí a já jedu domů autem ješt před chvíli svého muže, které mi tam jako trest zanechal a utekl s běsy uvnitř pryč jako malé vzteklé dítě.
Nevím kudy, takže to beru cestou, kterou znám a to jk Andělu a po kolejích u Anděla jako tramvaj, takže stojím s autem u refýže skříplá mezi tramvajemi, lidé nechápou, co to přijelo na zastávku a já se modlím, aby tramvaj neudělala s maželova auta harmoniku.
Odbočím už mezi auta a policejní majáček mě celkem potěší. Uf. Někdo mi poradí. Mladý hezký policajt mi přijde milý a galatní ( proti manželovi vyloženě vzor gentlmama). Chápe, že neumím vyjet z centra, chápe že nemám ani řidičák v kabelce, chápe, že jde o důsledek hádky a můj boj o přežití mezi tramvajemi. Dává mi nejnižší možnou pokutu a ukazuje cestu. Nenadává mi nepoučuje, cítím něco jako pororumění a neříká, že jsem "p--a", jak milé od muže!

Lodičky na Vltavě, krásný den, dvojice všech věků vedoucí se za ruku a sedící na lavičkách v klidu a pohodě. Vybrali si toho pravého partnera? Nebude jim nadávat a ponižovat? Moc bych jim to přála.
Nový život už asi nestihnu, i když bych se mu nebránila, ale budu o něco víc chápat klientky, které řádného muže nechtějí. Nebo s ním nechtějí žít. Dělají dobře. Muži už nejsou naši ochránci a princové, i když to v nich díky archtetypálnímu nastavení pořád bláhově hledáme. V buranech i hogo fogo týpcích.
Hledáme je jako své duše, hledáme je, i když nám milionkrát ublížili a ublíží. Něco je v nás špatně. Dlouho se trhá pavučina vztahu, ale jednou se urve úplně. Třeba v krásný jarní den na Žofíně, kdy váš muž přestane být pro vás mužem. Spadnou vám klapky a místo muže v blýskavé zbroji se šmrncem podnikatele ve vašem vědomí,uvidíte zoufalého mužíčka s běsy, hulváta a starého ne příliš úspěšného muže, který sám život tak tak zvládá. Nraduje se, neumí prožívat.
Proto jste "píča", proto tomu i věří...,aby sám unikal vlastní bezvýznamnosti. Běsy a děsy v sobě.
Kolik takových příběhů neděle dubnového dne viděla?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama